Říjen 2018

Aomine Seijuro 41

29. října 2018 v 9:50 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Od jejich první pusy uběhlo už pár týdnů, ale Yuzuki byla stejně spokojená jako na začátku. V opeře byli ještě jednou a také navštívili divadlo, kromě cest za kulturou také chodili do cukrárny a do restaurace. Také spolu ale pořád hráli Shogi, takže byl Akashi čas od času také u ní v bytě. Zvláště při těch návštěvách to ale spíš vypadalo, jako sraz kamarádů. Mladík ji samozřejmě líbal, obvykle na přivítanou a také na rozloučenou, ale jinak se toho ve skutečnosti od dob, kdy byli přáteli, vlastně moc nezměnilo. Yuzuki to ale nijak zvlášť nevadilo. Mladík byl její první kluk, takže jí stačilo ho jen líbat a objímat.
Akashimu to navíc stačilo taky. Především mu vyhovovalo, že se úspěšně vyhýbal případnému pozvání k sobě domů. Dívka tam už sice byla, ale on nechtěl pokoušet štěstí. Jeho otec se nakonec o ničem nezmínil, takže služebnictvo nejspíš nemělo žádné zajímavé informace a on to tak chtěl nechat co nejdéle.

Basketbalová hlava 66

22. října 2018 v 9:46 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Kasamatsu se v pondělí vůbec nemohl soustředit, takže bylo dobře, že na ně ve škole byli mírní. Dneska byl speciální rozvrh. Všechny třídy měly jen pět vyučovacích hodin a v každé se prošel jeden z testů. Angličtina, matematika, Japonština, sociální a přírodní vědy.

'Ach jo, zase jsem pokazil tu blbou anglinu.'

Yukiův průměr tak byl nakonec sedmdesát tři procent, což bylo rozhodně dobré, i přes angličtinu. Důvod, proč se ale mladík nesoustředil, byla hnědovlasá dívka, se kterou se měl večer vidět. Jejich společný rozvrh pak byl jistě zábavnější než ten ve škole. Nejdřív ale musel přežít trénink, na kterém se dozví, jak dopadli ostatní.

'Jestli bude mít to p*ko pod padesát procent, tak ho zabiju!'

Aomine Seijuro 40

15. října 2018 v 8:53 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
"Máš novinky?" zeptala se mladá služebná, když se Goto objevil v prostorách pro sloužící, kde měl on i mnoho dalších svůj pokoj. To se obecně Gotovi líbilo, protože měl nejen na řidiče obrovský plat, ale taky nemusel platit nájem. Muži bylo dvacet sedm let a touhle prací si plánoval dost vydělat, než si najde práci se stálou pracovní dobou, byt a všechny ty věci kolem, které by se tak líbily jeho rodičům.
"Myslím, že bych je nechal na později. Jsem celkem unavený." rozhodl se Goto odbýt mladou komornou, která byla mladší jen o dva roky.
"Až moc unavený?" zeptala se mladá žena a pousmáním a Goto se rozhlédl po prázdné chodbě, než otevřel dveře svého pokoje a kývnutím ji pozval dál.

Basketbalová hlava 65

8. října 2018 v 20:00 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Oba dva jen tak leželi v posteli. Byli nazí a Yukiovi by to jindy přišlo hloupé. Teď to ale bylo tak nějak v pořádku. On uspokojil ji a Kumi mu to pak vrátila.

'Bylo to tak zatraceně příjemné!'

Aomine Seijuro 39

1. října 2018 v 8:00 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Yuzuki na tváři roztáhla úsměv, když zazněly první melodie. Do chvíle, než opera začala, se cítila dost nesvá. Bylo zvláštní, že si mohla jen tak sednout na podobné místo. Když byla na opeře poprvé, tak seděla v zadních řadách a musela natahovat krk. Teď ale byla opřená lokty o zábradlí a celé jeviště měla jako na dlani. Navíc byla na balkóně jen s mladíkem, takže ji ani nikdo nemohl vyrušovat.
Akashi se ovšem cítil velmi vyrušený. Na rozdíl od dívky seděl opřený v křesle a svůj pohled upíral spíš na profil její tváře, na kterém se odráželo světlo, než na jeviště.

Měl bys dávat aspoň trochu pozor, jinak se s ní nebudeš mít o přestávce o čem bavit.