Říjen 2018

Aomine Seijuro 40

Včera v 8:53 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
"Máš novinky?" zeptala se mladá služebná, když se Goto objevil v prostorách pro sloužící, kde měl on i mnoho dalších svůj pokoj. To se obecně Gotovi líbilo, protože měl nejen na řidiče obrovský plat, ale taky nemusel platit nájem. Muži bylo dvacet sedm let a touhle prací si plánoval dost vydělat, než si najde práci se stálou pracovní dobou, byt a všechny ty věci kolem, které by se tak líbily jeho rodičům.
"Myslím, že bych je nechal na později. Jsem celkem unavený." rozhodl se Goto odbýt mladou komornou, která byla mladší jen o dva roky.
"Až moc unavený?" zeptala se mladá žena a pousmáním a Goto se rozhlédl po prázdné chodbě, než otevřel dveře svého pokoje a kývnutím ji pozval dál.

Basketbalová hlava 65

8. října 2018 v 20:00 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Oba dva jen tak leželi v posteli. Byli nazí a Yukiovi by to jindy přišlo hloupé. Teď to ale bylo tak nějak v pořádku. On uspokojil ji a Kumi mu to pak vrátila.

'Bylo to tak zatraceně příjemné!'

Aomine Seijuro 39

1. října 2018 v 8:00 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Yuzuki na tváři roztáhla úsměv, když zazněly první melodie. Do chvíle, než opera začala, se cítila dost nesvá. Bylo zvláštní, že si mohla jen tak sednout na podobné místo. Když byla na opeře poprvé, tak seděla v zadních řadách a musela natahovat krk. Teď ale byla opřená lokty o zábradlí a celé jeviště měla jako na dlani. Navíc byla na balkóně jen s mladíkem, takže ji ani nikdo nemohl vyrušovat.
Akashi se ovšem cítil velmi vyrušený. Na rozdíl od dívky seděl opřený v křesle a svůj pohled upíral spíš na profil její tváře, na kterém se odráželo světlo, než na jeviště.

Měl bys dávat aspoň trochu pozor, jinak se s ní nebudeš mít o přestávce o čem bavit.