Aomine Seijuro 42

12. listopadu 2018 v 9:56 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Týden uběhl jako voda a Akashi tak musel dodržet svůj slib a dívku vzít k sobě domů, aby jí zahrál na housle. Akashi si kvůli tomu také jednu skladbu připravil, takže si vysloužil zatleskání na konci.
Yuzuki pak k němu přistoupila a krátce ho políbila na rty.
"Hrál jsi krásně." řekla mu dívka a Akashi odložil housle stranou, aby si ji k sobě mohl přivinout a znovu políbit. Nějakou dobu tedy dívka zůstala v jeho objetí, zatímco si vyměňovali polibky a potom se od něj odtáhla a řekla: "Vlastně jsem se tě chtěla na něco zeptat."

"Jistě." přikývl hned Akashi a usmál se na ni. "Můžeš se ptát na cokoliv."
"Já… původně jsem se do toho nechtěla míchat, ale jak to doopravdy jde bráchovi?" zeptala se Yuzuki a zvědavě na mladíka pohlédla.
Akashi se na chvíli zamyslel a pak odpověděl: "Řekl bych, že docela dobře. Na trénincích je dobrý, ale při zápasech je trochu moc nervózní."
"Celý brácha." povzdechla si dívka a obtočila Akashimu ruce kolem krku. "Mrzí mě, jestli vám to komplikuje."
"Tak bych to nenazval." řekl Akashi. "On je opravdu dobrý hráč a to i na poměry Rakuzanu. Zkrátka bude trvat trochu déle, než si na to zvykne, to je celé."
"To jsem ráda." přikývla Yuzuki a znovu ho políbila. "Seijuro?" oslovila ho následně a Akashi se na ni zvědavě podíval.
"Chceš, abych chodila na tvoje zápasy?" zeptala se dívka. Do teď o tom nemluvili, i když se už dva zápasy odehrály. Ona ale v obou případech jela pryč. Jednou to bylo za otcem a podruhé za matkou.
Akashi se nad tím na chvíli zamyslel a potom se zeptal: "A tebe baví basketbal?"
"Popravdě ani neznám pravidla." přiznala dívka omluvně a pak dodala: "Můj bratr ho začal hrát až po rozvodu rodičů, takže jsem ani nikdy zápas neviděla."
"Chápu." řekl nejprve jen Akashi a potom se zamyslel a navrhl: "No můžu ti o něm něco říct a ukázat ti to. Pokud jde ale o chození na moje zápasy, tak to po tobě nechci. Pokud by tě to nebavilo, tak není důvod, abys tím ztrácela čas. Já jsem stejně vždycky s týmem, ať hraju nebo ne, takže bych se ti nemohl věnovat."
"Ani jsem nepočítala s tím, že bys čas měl, ale někdo je rád, když má v publiku podporu." podotkla dívka, zatímco zvažovala jeho nabídku, že jí něco ukáže.
Akashi ji nejprve dlouze políbil, než řekl: "Já budu samozřejmě rád za jakoukoliv tvou podporu, ale nechtěl bych, aby ses nudila. Většina našich zápasů moc napínavá není, protože máme opravdu dobrý tým."
"Chápu, ale třeba mě to bude i tak bavit. Na ten příští přijdu ano?" podotkla dívka a políbila ho. Akashi polibek trochu prohloubil, i když pořád zůstal spíš něžný než vášnivý a pevněji ji sevřel v náručí.

Komorná Abiko se krátce podívala na zavřené dveře do Akashiho pokoje, když odnášela záclony z vedlejší místnosti, a pousmála se. Mladá žena se obvykle starala o úklid spodních pokojů, ale teď pomáhala Miyazaki-san. Stará komorná, která měla dům na starosti už víc než třináct let a nyní i dvě další komorné, se už necítila na lezení po žebříku, které bylo nutné při výměně záclon.
"Copak asi dělá náš mladý pán." zasmála se tiše Abiko, když dorazila dolů k Tomitě, její zbývající kolegyni na postu komorných. Žena sice byla o několik let starší než Abiko, ale i tak si docela rozuměly.
Teď se každopádně ušklíbla a podotkla: "Nejspíš to, co děláš ty s Gotem-san."
"Nech si to." podotkla Abiko a šťouchla do ní loktem. Obě dvě braly práci taky jako něco přechodného. Až Akashi dokončí Rakuzan a odejde, tak tu opět nebude potřeba tolik služebných, takže půjdou o dům dál.
"Copak to tady probíráte, dámy?" zeptal se jich majordomus, který se tak nějak vynořil odnikud a mladé ženy překvapil. Obě dvě se tedy přestaly chichotat a zklidnily se.
"Nic důležitého." podotkla Tomita a doufala, že tím výslech obou skončí.
Fujihara se ale otočil na Abiko a prohlásil: "Podobné řeči si vyprošuji ano? Co děláte s Gotem-san ve svém volnu není moje věc, nakonec jste dospělý, ale Akashi-sama je ještě skoro dítě."
"Je mu šestnáct, Fujiharo-san, už dávno není dítě…" namítla Abiko a muž jen zakroutil hlavou. Dveře od Akashiho pokoje se ovšem otevřely a tak podotkl: "Ještě si o tom promluvíme."

Akashi vzal Yuzuki ven, kde měl za zahradou vlastní basketbalové hřiště, což dívku ani nepřekvapilo, i když to byl vlastně jen jeden koš. Akashimu k tréninku vlastních schopností nakonec stačil jen jeden koš. Zahradník byl i tak velmi smutný, že mu výhled ze zahrady kazí koš. Proto nakonec zahradu od koše oddělovaly stromy, které tam zahradník vysadil na začátku minulého školního roku, takže zatím nebyly dost vysoké, aby splnily svůj účel.
Akashimu to ale bylo jedno. Potřeboval jen Yuzuki vysvětlil ve zkratce pravidla a pak ji naučil pár věcí, i když dívce driblování ani střelba moc nešly. To ovšem Akashimu ani trochu nevadilo. Líbilo se mu, že ji může něco naučit a tak tím strávili nějaký čas. Venku navíc zůstali až do setmění, protože si sedli na lavičku před fontánou a jen si povídali. Yuzuki to trochu připadalo, jako by pro sebe měli celý park, což nebylo k zahození.

Goto večer odvezl Yuzuki domů a tím pro něj práce skončila. Věděl, že i Abiko má už volno, protože byli na dnešek domluvení. Komorná na něj ovšem nečekala a tak se po ní šel podívat.
Muž se tedy zastavil za kuchařkou, která mu prozradila, že Fujihara chtěl mluvit s ní a s Tomitou. Pro Gota bylo zvláštní, že si k tomu vybral pozdní večer, ale nikdy nezpochybňoval nařízení majordoma. Nakonec to on řídil dění v domě. Rozhodl se ale i tak po Abiko podívat.
Bohužel se tím ale očividně připletl do nějakého sporu, protože ho přivítala ženina slova: "Výborně, ty se mi zrovna hodíš."
Bylo to u salónku, který obecně nikdo moc nepoužíval. Naposledy byl užitečný jen Akashimu, když hrál s Yuzuki Shogi a to bylo už dost dávno. Pokud tedy řešil Fujihara něco se služebnictvem, tak k tomu hodně často využil právě tuhle místnost.
Před chvílí byly dveře ještě zavřené, ale Abiko očividně šla kvůli něčemu ven a to něco byl momentálně podle všeho Goto, protože ho přitáhla dovnitř a zase zavřela.
"Potřebujeme tvůj názor, Goto-san." prohlásil Fujihara, který se mračil, což se Gotovi moc nelíbilo. Stejně ale neměl na vybranou a tak přikývl.
"Co si myslíš, že spolu ti dva dělali v jeho pokoji?" zeptala se Abiko a založila si ruce na prsou.
"Jako mladý pán se svou dívkou?" vrátil jí otázku Goto a dostalo se mu přikývnutí.
"Hádám, že totéž co všichni šestnáctiletí." podotkl Goto a zamyslel se, v jakém ročníku je vlastně Yuzuki. Bohužel to ale nevěděl. Rok sem a rok tam nakonec ale nehrál moc velkou roli.
"Můžeš to trochu rozvést, Goto-san?" zeptal se majordomus a muž se dost zamyslel nad tím, jak to rozvést nějak slušně.
"No obsahuje to svlékání." podotkl nakonec a Fujihara se zamračil ještě víc.
"My to říkaly." zabručela Tomita s povzdechem.
"Dejte pokoj." ozval se majordomus. "Vždyť je jim jen kolem šestnácti, jsou ještě skoro děti. Určitě nedělají zrovna tohle. První láska je přece o vodění se za ruce a podobně."
"Jo to souhlasím, ale tak první týden dva." pokrčil rameny Goto. "Oni jsou spolu už skoro dva měsíce, Fujiharo-san. Neříkám, že měli sex zrovna dneska, ale i kdyby ano, tak to není nijak překvapivé. Jsou to puberťáci. Mají plné hlavy hormonů a tak podobně. Zajímá je, jaké to je, moc nad tím nepřemýšlí a tak to jde samo. Určitě jsi nepřehlédl, že jednou za čas se objeví nějaká zpráva o těhotné holce ze střední."
"To je hrozné." zakroutil hlavou muž a posadil se do křesla, zatímco Goto si vyměnil pohled s oběma komornými, které jen pokyvovaly hlavou.
Samozřejmě, že existovaly výjimky, ale bylo naivní předpokládat, že když už spolu dva puberťáci chodí, tak se jen drží za ruce.
"No zbývá jen doufat, že budou opatrní." podotkla Tomita a Fujihara se na ni zadíval velmi tragickým způsobem.
"Bez obav." řekl tedy Goto a dodal: "Rodiče vždycky dají dětem přednášku o bezpečném sexu a zrovna tihle dva působí dost zodpovědně, aby si ji vzali k srdci."
"Ale jeho otec neví, že má děvče, tak jak by mu mohl dát přednášku?" namítl Fujihara ustaraně. Goto ale i tak předpokládal, že Akashi i bez přednášky ví, že má mít kondom.
"Promluv s ním o tom." řekl následně majordomus a Goto na něj zůstal jen koukat.
"To nemyslíte vážně, přece mu nemůžu dávat přednášku o sexu." namítl řidič, ale majordomus vypadal dost rozhodnutě.
"Buď to, nebo o tom říct jeho otci, protože podle vás jsme tu správnou dobu na přednášku už dost možná propásli. Jeho otec by nás ale všechny ukřižoval, pokud by ta dívka otěhotněla, aniž bychom mu vůbec řekli, že s ní jeho syn chodí." prohlásil Fujihara a Goto tak nějak tušil, že mu Akashi odpustí spíš přednášku, než žalování otci.
"Promluvím s ním zítra cestou ze školy." slíbil tedy Goto rezignovaně a odešel, než na něj padne ještě nějaký horší úkol.Tak v příštím díle Akashiho čeká přednáška, co myslíte, jak to Goto zvládne?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 12. listopadu 2018 v 12:37 | Reagovat

Parádní dílek <3 <3 Ehm nooo nechtěla bych být na místě ani jendoho :-D Sle nedivila bych se, kdyby Akashi řekl něco ve smyslu, že to on přece ví nebo tak :-D :-D Ale myslím, že to klucí zvládnou :-)

2 IceSun685 IceSun685 | 13. listopadu 2018 v 15:37 | Reagovat

[1]: Tak nepochybně, je to nakonec Akashi. Ten ví všechno, nebo možná skoro všechno, ale tak to uvidíš ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama