Aomine Seijuro 43

26. listopadu 2018 v 8:52 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Goto nad přednáškou přemýšlel celý další den, ale ani když odpoledne vyzvedával Akashiho, tak nebyl zrovna nachystaný. Nakonec podle něj se na něco takového moc nachystat ani nedalo. Netušil, jak Akashi zareaguje, ani jak se rozhovor bude vyvíjet.
"Proč nejedeme?" zeptal se Akashi poněkud znuděně. Měl ještě nějaké úkoly a stát na parkovišti se mu tedy moc nehodilo.
"No… tak trochu s tebou potřebuju mluvit." prohlásil Goto a otočil se dozadu na mladíka. Akashi mu ovšem hned neodpověděl. Ne že by podobnou větu nikdy žádný sloužící neřekl, ale Goto mu začal tykat, což bylo zajímavé.
"O co jde?" zeptal se tedy mladík s neutrálním výrazem a trpělivě čekal, co z muže vypadne.
Goto se nejprve zhluboka nadechl a potom odpověděl: "Včera jsem se bavil s Fujiharou-san a tak nějak mi bylo řečeno, abych s tebou něco probral."
Akashi nic neřekl a jen trpělivě seděl na svém místě, takže se Goto rozhodl pokračovat: "Určitě jsi… no… postřehl, že se ve škole probírají jisté rozdíly mezi mužem a ženou…"


Vyvíjí se to velmi zajímavým směrem…

Druhé já znělo pobaveně, ale Akashi si dál udržoval neutrální výraz, když odpověděl: "Pohlavní soustavu člověka jsme už probírali, pokud míříš sem."
"Ano… takže… určitě jste během toho taky probírali, jak no… se dělají děti…" vymáčkl ze sebe Goto a očividně ho to stálo hodně sil.

Víš, vždycky jsem si myslel, že nás tahle debata, tak nějak mine… Otec nakonec není typ, který by s námi probíral kondomy, ale spíš někdo, kdo nás roztrhne, až už bude na přednášku pozdě…

'Jo to jo, ale tak třeba to nebude jen o tom…' odpověděl mu Akashi, který následně Gotovi řekl: "Reprodukční systém člověka jsme brali taky."

Jen o tom? Co myslíš, že se dozvíš? Tohle skončí přednáškou o bezpečném sexu…

'Pak nevím, proč to neřekl rovnou…' podotkl Akashi, který dál pozoroval Gota. Muž rozhodně nevypadal, že by z toho měl nějakou radost.
"No je ti šestnáct a chodíš už nějakou dobu s dívkou, takže není nic divného, kdybyste spolu… no spali. Ale bylo by dobré při tom zůstat zodpovědní a mít kondom, ano?" dokončil to Goto a vypadal při tom velmi vyčerpaně.

Já ti to říkal…

'Hmmm…' zabručel jen Akashi na druhé já a potom se vrátil ke Gotovi: "Říkal jsi, že tě k tomuhle navedl Fujihara-san, že?"
"On spíš tak nějak usoudil, že bude nejlepší, když si o tom s tebou promluvím já." upřesnil to Goto, který by velmi ocenil, kdyby mu Akashi prostě slíbil, že kondom mít bude a debata tím skončí.
"Takže on si myslí, že jsme včera v tom pokoji… měli sex?" zeptal se tedy Akashi a měl mírný problém to poslední slovo vážně vyslovit.
"No jeho představa spíš byla, že jste ještě děti a vodíte se tak nějak jen za ruce a občas proběhne nějaká ta pusa." podotkl Goto s protočením očí a druhé já se zasmálo.

To se celkem trefil co?

Akashi na to ani jednomu nic neřekl a jen trpělivě čekal, jestli z Gota ještě něco vypadne.
"My ostatní to vidíme poněkud realističtěji. V tomhle věku za vás myslí spíš hormony a tak, takže na tom není nic překvapivého…" prohlásil Goto a na tváři měl chápavý výraz
"Tím myslíš, že bych s ní měl spát?" zeptal se Akashi trochu váhavě. Bavit se o tom mu přišlo poněkud trapné a divné, ale tohle byl jeho první vztah a on ho nechtěl něčím zvorat.

Na co ses ho to proboha zeptal? To snad ne… To je tak trapné!
Goto si mladíka prohlédl dost zkoumavě, což Akashiho znervóznilo ještě víc a potom tak nějak zkonstatoval: "Ještě jste spolu nic intimního nedělali…"
Akashi zavrtěl hlavou a nejraději by se v tu chvíli propadl do sedačky, nebo rovnou na jinou planetu.
"Aha…" vypadlo nejprve z Gota, který si v duchu vynadal do pitomců, že mu motá hlavu, a potom řekl: "Asi takhle… každý pár je jiný a nikdo neurčí, kdy je ta správná doba, víš? Někdo na to jde rychleji a někdo pomaleji, ale pokud to oběma v tom vztahu vyhovuje, tak je to v pořádku ano?"
Akashi přikývl, ale neměl pocit, že by to měl nějak ujasněné.
"Je jedno, kdy to proběhne, když se to zvládne dobře, takže buď v klidu, nemáš kam spěchat." pokusil se ho uklidnit Goto, ale mladík se zatvářil spíš vyděšeně.
"Na sexu nic není, neboj. Poprvé je to trochu divné, protože nikdo úplně neví, co má dělat, ale tak s tím se tak nějak počítá." blábolil dál Goto, ale Akashi se netvářil nějak klidněji.
"Hele, asi takhle." řekl tedy Goto, který měl pocit, že to všechno jen zhoršuje. "Holku to poprvé obvykle trochu bolí, takže kluk nesmí spěchat. Víš jak, být něžný a tak… víš, co je předehra ne?"
Akashi na něj trochu nechápavě zíral, jako by pochyboval, jestli to Goto vůbec myslí vážně. Řidič si navíc nebyl jistý, jestli tahle debata náhodou nezačala hraničit se sexuálním harašením, nebo něčím podobným.
"Víš, co? Zapomeň, že jsem vůbec něco řekl. Teda až na ten kondom, na ten nesmíš zapomenout nikdy! Kdybys ale měl nějaké otázky, jak je to mezi mužem a ženou, tak se klidně zeptej ano? Kdykoliv." řekl tedy Goto, i když na něj Akashi dál zmateně koukal.
"Máš děti, Goto-san?" zeptal se mladík a Goto podotkl: "Ne, ale v budoucnu bych je mít chtěl. Hádám, že tenhle rozhovor bych ale měl raději nechat na jejich matce."

No tak to je dost přesná sebereflexe…

"Ale i tak díky za snahu, vážím si jí." podotkl Akashi, který doufal, že tím rozhovor skončil. Goto v to rozhodně doufal taky, protože řekl jen: "V pohodě." a konečně nastartoval.

Tohle bylo vážně divné…

'No ale od něj je v podstatě hezké, že se snažil. Mohlo by mu být jedno, jestli kondom mám nebo ne…' podotkl Akashi, který ocenil jeho snahu i péči ostatních, i když se mu obsah Gotových slov moc nelíbil. Takhle zněl sex vlastně docela složitě.

No ale nejsem si jistý tím posledním… Jak říkal, že se ho můžeme zeptat…

'Co máš přesně na mysli?' zeptal se ho Akashi, zatímco sledoval krajinu za oknem.

No jestli je dobrý nápad, mámit zrovna z něj rady ohledně sexu. Ne že bychom nějaké v budoucnu nepotřebovali. Já osobně teda vím o předehře jen to, že je před sexem a zahrnuje osahávání…

'No znělo to, jako že je opravdu hodně důležitá…' souhlasil Akashi, který se ale chtěl spolehnout spíš na rady internetu, až to bude potřeba…Tak co k tomu dodat… myslíte, že po tomhle rozhovoru se Akashi k něčemu "odhodlá", nebo spíš zůstane u držení se za ruce? :D

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 26. listopadu 2018 v 21:12 | Reagovat

Kdyby jsi věděla, jak se se u tohoto dílu nasmála, málem jsem aj brečela smíchy... :D Tenhle rozhovor byl boží, Akashiho druhé já tomu dodávalo tu správnou šťávu! :D
Tohle byl nezapomenutelný dílek!
Parádní práce, těším se na další díl!
Vážně nevím, co k tomu napsat, parafrázovat některé vtipné věci a komentovat to, to nemá smysl... Prostě to bylo boží, vtipné, mazecké... :)

2 RenataKuchiki RenataKuchiki | 27. listopadu 2018 v 8:09 | Reagovat

Jedním slovem-BOŽÍÍÍÍ:-D :-D Takhle nějak sem si to možní i představovala :-D a úplně ho vidím, jak si informace radši hledá na netu než aby se měl někoho zeptat :-D :-D No, jsem zvědavá, jak se pochlapí a zda zkusí něco víc nebo ne :-D :-D

3 IceSun685 IceSun685 | 27. listopadu 2018 v 8:10 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že se to tak líbilo. Občas, když se snažím vyloženě napsat vtipný díl, tak se bojím, že to přeženu, nebo to bude hloupé, tak jsem ráda, že jsem se tak trefila. :-D

4 IceSun685 IceSun685 | 27. listopadu 2018 v 8:11 | Reagovat

[2]: Díky, opět jsem moc ráda, že se líbilo a pobavilo. A stejně tak jsem ráda za komentář, potěšil jako vždycky. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama