Prosinec 2018

Aomine Seijuro 44

24. prosince 2018 v 15:30 | IceSun685 |  Aomine Seijuro
Goto se na chvíli jen unaveně opřel v sedačce po tom, co Akashi vystoupil a teprve po více než pěti minutách s limuzínou zaparkoval a vydal se dovnitř. Tohle byl rozhodně velmi špatně zvládnutý rozhovor.
Bohužel ani tehdy neměl pokoj, protože za ním přišla Abiko a také majordomus, což se Gotovi vůbec nelíbilo.
"Promluvil jsi s ním?" zeptal se Fujihara a Goto si malinko povzdychl.
"Jo, no zdůraznil jsem mu, že kondom je vážně důležitý, a zjistil jsem, že ta přednáška proběhla mnohem dřív, než bylo potřeba." povzdechl si Goto a majordomus se zatvářil zmateně.
"Dřív?" zopakovala po něm Abiko a Goto přikývl.

Jednoduchá biologie 76

24. prosince 2018 v 15:30 | IceSun685 |  Jednoduchá biologie
Když jsem se ten den vrátila domů ze školy, tak jsem se cítila vážně nanic. To, co se stalo v tom skladu, byl průšvih jako mraky. Už to ani nemohlo být horší, snad jen kdyby nás vážně někdo načapal. Představa, že by pak zavolali do školy mého tátu, byla opravdu děsivá. Na druhou stranu by to znamenalo permanentního zaracha a ani by mě nepřekvapilo, kdybych musela změnit školu, aby zařídil, že se už s Daikim neuvidím. Možná dokonce i celé město. Taky to ale mělo děsivé pozitivum. Rozhodně by pak nedošlo k sexu, kterého jsem se tak hrozně děsila.
Vůbec jsem nemohla přijít na to, jak se z toho vykroutit. Co říct, nebo udělat. Měla jsem ho sice ráda, nejspíš jsem ho i milovala, ale na tohle jsem nebyla připravená.

Basketbalová hlava 70

24. prosince 2018 v 15:30 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
I když Kasamatsu Kumi v sobotu ujišťoval o tom, že Kise zkoušky na devadesát devět procent zvládne nad padesát procent, tak byl stejně kvůli jeho výsledku celou neděli nervózní. Dokonce víc, než ze svých vlastních testů, které v pondělí dostal do ruky.

'Sedmdesát tři procent… ani špatné ani skvělé… No nedá se nic dělat.'

Zbytečná lež 21

24. prosince 2018 v 15:30 | IceSun685 |  Zbytečná lež
Tak tedy s Pariah pro vás máme další dílek, jak se říká pod stromeček. Ať se líbí.

Cesty minulosti III: Čas se poučit 01

24. prosince 2018 v 15:30 | IceSun685 |  Cesty minulosti III: Čas se poučit
Tak a to už bude třetí část Cest minulosti. Doufám, že se vám bude líbit. Tentokrát už jsou naši hrdinové trochu starší, tedy přesněji o pět let (kdo nerad počty, tak Tobirama už oslavil dvacáté třetí narozeniny). Odkaz na předchozí díly je tedy zde a taktéž na shrnutí děje, pokud někdo potřebuje osvěžit paměť. ;)

Veselé Vánoce 2018

24. prosince 2018 v 14:39 | IceSun685 |  Upozornění
Mé drahé čtenářky a případně čtenáři, ráda bych vám všem popřála krásné a bohaté Vánoce plné rodinné pohody a odpočinku. Pod stromeček vám tedy nadělím nějaké ty povídky, protože co nakonec jiného že. ;) Doufám, že se vám budou líbit a zkrášlí vám zbytek roku 2018.

Basketbalová hlava 69

3. prosince 2018 v 15:01 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
18+

Ayme se vrátila domů kolem jedenácté, čímž si vysloužila jistý nesouhlas jejích rodičů, který jí zase vysloužil na víkend zaracha. To ale vlastně nebyl problém, protože její přítel stejně o víkendu nemohl, protože za ním měla přijet jeho matka.
Dívka tedy ani nic nenamítala. Bylo nakonec už pozdě a ona nedala vědět. Yukia to ovšem nijak zvlášť netrápilo. Sestra byla v pořádku doma, a co dělala, že zapomněla na čas, mu vlastně bylo jedno. Veškeré jeho myšlenky se totiž točily kolem zítřejšího odpoledne, kdy měl přijít za Kumi. Zvykl si ji vídat téměř obden a taky si zvykl, že s ní zažívá jistá tělesná potěšení. Týden, který strávili učením, mu tak přišel nekonečně dlouhý. I proto také nemohl dospat, protože neustále myslel na dívku. Kdyby ovšem jeho sestra věděla, na co konkrétně myslí, tak by se nejspíš dost divila. Nakonec ona se svým přítelem nic podobného nedělala a i včera se zdržela jen proto, že se zapovídali, ale ve výsledku si vyměnili jen několik polibků a objetí.
To její bratr myslel na úplně jiné polibky a především na políbení jiných částí hnědovlásčina těla. Komplikací ovšem bylo, že na to myslel už od rána, takže mu den vůbec neutíkal.