Basketbalová hlava 69

3. prosince 2018 v 15:01 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
18+

Ayme se vrátila domů kolem jedenácté, čímž si vysloužila jistý nesouhlas jejích rodičů, který jí zase vysloužil na víkend zaracha. To ale vlastně nebyl problém, protože její přítel stejně o víkendu nemohl, protože za ním měla přijet jeho matka.
Dívka tedy ani nic nenamítala. Bylo nakonec už pozdě a ona nedala vědět. Yukia to ovšem nijak zvlášť netrápilo. Sestra byla v pořádku doma, a co dělala, že zapomněla na čas, mu vlastně bylo jedno. Veškeré jeho myšlenky se totiž točily kolem zítřejšího odpoledne, kdy měl přijít za Kumi. Zvykl si ji vídat téměř obden a taky si zvykl, že s ní zažívá jistá tělesná potěšení. Týden, který strávili učením, mu tak přišel nekonečně dlouhý. I proto také nemohl dospat, protože neustále myslel na dívku. Kdyby ovšem jeho sestra věděla, na co konkrétně myslí, tak by se nejspíš dost divila. Nakonec ona se svým přítelem nic podobného nedělala a i včera se zdržela jen proto, že se zapovídali, ale ve výsledku si vyměnili jen několik polibků a objetí.
To její bratr myslel na úplně jiné polibky a především na políbení jiných částí hnědovlásčina těla. Komplikací ovšem bylo, že na to myslel už od rána, takže mu den vůbec neutíkal.


'Už ať jsou čtyři prosím! Já už chci jít za ní…'

I přes jeho přání si ale musel ještě chvíli počkat, než mohl konečně jít za Kumi. O to nadšenější ale byl, když mu pak dívka otevřela se širokým úsměvem. Sotva se pak za ním zavřely dveře, tak ji objal a na přivítanou políbil.

'Tak hrozně moc jsi mi chyběla!'

"Moc… jsi mi… chyběl." řekla Kumi mezi polibky, jako by mu četla myšlenky.
"Ty mně… víc." dostal ze sebe mladík podobným způsobem, zatímco jeho ruka zabloudila k jejímu zadečku. I pro tu druhou ovšem našel využití, když jí trochu vyhrnul tričko, aby jí mohl vklouznout pod něj na její holá záda.

'Hmmm… žádná podprsenka… to se mi rozhodně líbí!'

"Víš, že na to máme celé odpoledne, že jo?" podotkla Kumi, když se jeho rty přesunuly na její krk.

'Jdu na to moc rychle… jenže si nemůžu pomoct, tak moc jsem se na ni těšil!'

"Nemůžu za to, jak moc jsi přitažlivá." podotkl Yukio na svou obhajobu a odtáhl se od ní jen proto, aby jí mohl tričko přetáhnout přes hlavu. I přes její předchozí slova mu to ale dívka dovolila a pak totéž udělala s jeho tričkem.
"Těšila jsem se na tebe." podotkla a malinko se zachvěla vzrušením, když jí mladík sevřel v prstech jedno z ňader.
"Ne tak jako jsem se já těšil na tebe." odvětil černovlasý mladík s jistotou, že musí mít pravdu, protože se ještě nikdy na nic tak moc netěšil. Nebo mu to tak alespoň přišlo.

'Chce to nějaké místo. Nemůžeme přece stát na chodbě…'

"Co kdybychom šli do ložnice?" navrhla dívka a pak podotkla: "Tu chvíli ještě vydržíš ne?"

'Ta skříňka určitě postačí…'

Mladík její poslední slova sotva vnímal, když ji zatlačil ke skříňce kousek od dveří. Než ji ale na ni posadil, tak jí dolů shrnul sukni i s kalhotkami. Kumi ovšem nic nenamítala i přes svá předchozí slova a zachvěla se vzrušením. Nebylo těžké poznat, že po něm také touží. Proto si byl mladík jistý, že nebude mít nic proti, když jí jednou rukou nohy roztáhl dál od sebe a po stehně ji pohladil jen kousek od jejího klína.
"Aahh…" ozvala se Kumi, když pak jeho ruka doputovala do cíle, a mladík ucítil, jak mu v rozkroku tepe vzrušení, nejspíš stejně jako jí, protože byla pod jeho prsty hezky vlhká.

'Tohle moc dlouho nevydržím… bože, jak moc ji chci!'

Jeho rty se mezitím začaly věnovat jejím přednostem a vystřídaly tak levou ruku, kterou si mladík neobratně začal rozepínat pásek.

'No tak… povol přece!'

Byla vlastně smůla, že to nebylo obráceně. Pravou rukou by jistě pásek i kalhoty rozepnul snáz, jenže ta byla zaneprázdněná. Zvláště když Kumi přestal jen hladit a strčit jeden prst dovnitř.
Kumi tak opět zasténala blahem a do zad mu zaryla prsty, aby se udržela na vratké úzké skříňce na boty, která nebyla upevněna ke zdi, zatímco Yukio dál marně bojoval s páskem.

'Do háje s tím! Nasadit kondom bych si ale taky nezvládl levou rukou…'

Prst z ní tedy vytáhl za nesouhlasného zamručení své přítelkyně a pohotově se dostal z kalhot a trenýrek. Kumi ho pozorovala toužebným pohledem, zatímco si natáhl kondom, a roztáhla nohy dál od sebe v jasném pozvání, které mladík moc rád přijal. Dívka tedy hekla slastí, když do ní proniknul a přitiskla se k němu v objetí, zatímco jeho rty umlčely její další sten.

'Aaa… je to tak příjemné, tak hrozně příjemné!'

Yukio se obvykle snažil být pozorný milenec, ale tentokrát to vůbec nešlo. Příliš po ní toužil a byl moc nadržený na to, aby se v ní snažil pohybovat něžně. Hnědovláska ovšem nic nenamítala. Místo toho mu nohy obtočila kolem těla a sama mu vycházela vstříc, až se pod nimi skříňka kymácela. Mezi vášnivým polibkem jí pak dlouze zasténal do úst při svém vyvrcholení a unaveně se od ní odtáhl, zatímco se Kumi chvěla vzrušením, které nenalezlo uspokojení.

'Ještě ona… když už jsem se neudržel, tak jí to musím vynahradit!'

Mladík si tedy klekl mezi její nohy a za zadeček si ji přitáhl k okraji skříňky, aby na ni dosáhl. Když pak rty přitiskl na její klitoris, tak hnědovláska spokojeně zasténala a Yukiovi stačilo jen pár hbitých pohybů jazyka a i dívka se prohnula v zádech při svém orgasmu a skoro spadla ze skříňky na zem.
S hlubokým oddechováním se pak usmála na mladíka, který se postavil, a zatímco se zbavoval kondomu, tak se s pousmáním zeptal: "Pořád chceš jít do postele?"
Kumi se však na něj jen svůdně usmála a mladík po ní opět zatoužil, takže ji zvednul a vydal se s ní do ložnice.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

'Podruhé to vlastně bylo úplně jiné. Neřekla bych lepší nebo horší, ale prostě jiné… rozhodně se mi ale obojí moc líbilo.'

Zatímco Yukio unaveně oddechoval, tak Kumi se na něj lehce usmívala. Jejich druhé milování se blížilo tomu, co spolu dělali obvykle. Bylo to pomalé a něžné a Yukio si dal záležet, aby dosáhla orgasmu dřív než on.
"Možná to bude znít hloupě, ale tohle mi chybělo." podotkla Kumi, když jí její přítel odhrnul vlasy z očí a políbil ji na čelo.
"To i mně." ujistil ji mladík, kterému už vůbec nepřišlo hloupé, jak rychle se spolu pomilovali na chodbě za domovními dveřmi.

'Já ho nakonec chtěla úplně stejně jako on mě a rozhodně toho nelituju.'

"Víš, že jsi mi vlastně ani neřekl, jaký máš pocit ze zkoušek?" zeptala se Kumi, aby odvedla téma dál od sexu.

'Měli bychom se nakonec bavit i o něčem jiném…'

"Jako kdybys mi o tom ty něco řekla." odfrkl si mladík, ale jeho dotčený výraz nebyl opravdový a Kumi to moc dobře věděla.
"Hmm… tak tedy moje zkoušky. Myslím, že nejtěžší byla matematika, ale potrápila mě i angličtina." zhodnotila dívka a Yukio souhlasně kývl a dodal: "Angličtina trápí i mě, ale ani tak se nebojím, že bych měl pod padesát procent, takže jsem v suchu."
"V suchu?" zasmála se dívka, ale její přítel jen s vážnou tváří přikývl, zatímco ji jemně hladil po zádech. Tentokrát to ale nebyl pokus o navázání na intimnosti. Mladík jí zkrátka chtěl být nablízku.

'Proč je tak důležitá hranice padesáti procent?'

"No u nás je podmínkou k účasti ve školních klubech výsledek alespoň padesát procent. Kdybych měl pod padesát, tak bych se nemohl účastnit Winter Cupu, což by rozhodně bylo naprd…" zhodnotil mladík a Kumi kývla. O basketbalu toho rozhodně moc nevěděla, ale jasná jí byla alespoň jedna věc.

'Jemu na něm opravdu záleží. Ne jen jako na koníčku, ale na něčem důležitějším…'

"Ty zápasy už jsou brzy že?" zeptala se tedy Kumi a Yukio přikývl.
"Kvalifikace bude už příští týden, ale samotný Winter Cup až po prázdninách." upřesnil to mladík, jehož ruka se na jejích zádech nevědomky zastavila, když se až moc soustředil na své vlastní myšlenky.
"Vím, že je to pro tebe důležité, ale nevím, jestli chceš, abych tě přišla podpořit." podotkla dívka a Yukio přestal zamyšleně koukat před sebe a upřeně se na ni zadíval. Potom se ale místo odpovědi svalil na záda a zamyšleně zabručel.
"Nejsem si jistý." prohlásil nakonec a Kumi přikývla.

'Možný bych ho rozptylovala a to bych nechtěla…'

"Víš, pokud mě tam budeš chtít, tak přijdu ráda, ale kdybych tě měla rozptylovat, tak tam ani být nechci…" podotkla Kumi a Yukio se k ní natáhl a políbil ji, než odpověděl: "Jsem rád, že to chápeš, ale ještě si to rozmyslím. Nakonec kvalifikace stejně bude nudná a pořádné zápasy budou až později."
"Proč nudná?" zeptala se dívka se zmateným zamrkáním.

'Proč se tedy těšíš na něco, co bude nudné?'

"Protože v našem týmu je Kise Ryouta, člen Generace zázraků, a pokud nepokazil testy, tak v těch týmech na kvalifikaci není nikdo, kdo by se mu mohl postavit." odpověděl mladík, ale místo úsměvu, který by dívka čekala, se zamračil.

'Možná se bojí, že ty testy ten kluk zkazil.'

"A jaká je šance, že bude mít pod padesát procent?" zeptala se tedy Kumi opatrně a Yukio s povzdechem odpověděl: "Kdyby ses zeptala v minulém semestru, tak bych řekl, že velká. Jelikož nevěděl o té podmínce padesáti procent, tak na učení kašlal a moje sestra ho musela doučovat. Podle předběžných testů se ale teď učí víc než dobře, takže tohle bude asi v pohodě."
"I tak tě ale něco na něm trápí." podotkla Kumi a Yukio zamyšleně přikývl.
"Při tom doučování se mu tak nějak povedlo neúmyslně zamotat hlavu mojí sestře. Pro něj to zřejmě není vůbec těžké, protože ho zbožňují všechny holky ve škole. Nemůže to ale skončit jinak než tím, že jí zlomí srdce, pokud by si jí tedy vůbec všiml." povzdechl si Yukio, ale Kumi se naopak usmála.
"Myslím, že jsi dobrý bratr, když si děláš o sestru starosti. Ale neviděla bych to tak černě. Zamilování přichází a zase odchází. Zvláště u platonických lásek." podotkla Kumi a přivinula se k jeho boku.
"Doufám, že tím nemyslíš, že mě přestaneš brzy milovat." zasmál se Yukio a Kumi ho hravě šťouchla do žeber, než odpověděla: "No já už do tebe ale dávno nejsem zamilovaná. Já tě miluju a to je něco úplně jiného. No a rozhodně nehrozí, že by mě to jen tak přešlo."
"Jo… u mě je to stejně." zasmál se Yukio, kterému se vrátila dobrá nálada a taky chuť líbat její rty, což také v další chvíli udělal.Tak ani Kumi nepůjde na Winter Cup, co vy? Šli byste na místě Ayme a Kumi?

Předchozí díl---------------------------------------------------------------------Další díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 3. prosince 2018 v 17:31 | Reagovat

Parádní kapitolka :-) a moc se mi líbila ta scéna na chodbě :-D no....k otázce :D :D asi bych hodně váhala, ale nakonec bych šla :-) koneckonců, jak jinak by se  holkám poštěstilo vidět jejich polovičky v akci?? :-)

2 IceSun685 IceSun685 | 3. prosince 2018 v 20:16 | Reagovat

[1]: Jsem ráda že se ti to líbilo ;-) Jinak já bych taky šla :-D

3 Evickar Evickar | 4. prosince 2018 v 0:58 | Reagovat

Bože, ten sex na chodbě byl dokonalý :-P Já bych se asi přišla podívat a druhé polovičce o tom neřekla, aby se nenervoval.

4 IceSun685 IceSun685 | 17. prosince 2018 v 7:57 | Reagovat

[3]: Díky jsem ráda, že se ti to líbilo. ;-) Trochu teď nestíhám, ale brzo by snad měly přibýt další díly.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama