Únor 2019

Cesty minulosti III: Čas se poučit 09

28. února 2019 v 8:00 | IceSun685 |  Cesty minulosti III: Čas se poučit
Mito se zhluboka nadechla a protáhla si krk. Věděla, že Senju Hashirama a Uchiha Madara jsou na cestě sem. Přesněji, že tu budou během několika málo minut. Včera večer se k ní dostalo stejné hlášení, jako k jejímu otci a tak tu teď stála a čekala už nějakou dobu. Nijak extrémně se tím ale nebavila. Kyuubi v jejím nitru zato působil dojmem, že ho její netrpělivost baví.

Cesty minulosti III: Čas se poučit 08

20. února 2019 v 15:29 | IceSun685 |  Cesty minulosti III: Čas se poučit
Světlovlasý ninja si povzdechl. Právě rozdal úkoly opravdu velké skupině lidí. Senju si to ale mohli dovolit a proto do toho vůbec netahal Uchihy. Pět ninjů s velmi dobrým ovládáním suitonu dostalo za úkol najít podzemní vodu. Více než třicet ninjů ale utvořilo lovecké oddíly, které měly ale také za úkol shromáždit lesní plody a zmapovat okolí. Ninjové měli jen malé množství pergamenu, ale Tobirama se ho rozhodl využít právě pro mapu. Z toho důvodu se také ninjové vydají na velmi dlouhou cestu. Možná dokonce několik dní dlouhou. Pokud se v té době dostanou do potíží, tak poblíž nebude nikdo, kdo by jim pomohl.
"Dneska je tu nějak prázdno." ozval se dětský hlas, který Tobiramu vytrhl z přemýšlení.
"Co na tom sejde." prohlásil jiný hlas, který byl ale ninjovi povědomý. Podíval se tím směrem a uviděl dva malé Senju, kteří si prohlíželi část zbroje některého z ninjů.

Cesty minulosti III: Čas se poučit 07

13. února 2019 v 15:30 | IceSun685 |  Cesty minulosti III: Čas se poučit
Jestli Tobirama s Aratem museli řešit spoustu problémů v táboře, tak to nebylo nic proti handrkování těch, kteří měli společně pracovat na vesnici. První dva dny byly ještě relativně bez problémů, protože oba klany pracovaly na své straně. Nijak zvlášť se spolu Senju ani Uchihové nepotkávali a ani spolu nekomunikovali, takže nedocházelo k většímu množství sporů. To se ale změnilo, když začali pracovat na základech hlavní budovy, na jejímž návrhu pracoval Tobirama s Aratem a několika dalšími muži, kteří se v tom vyznali. Už zpracovat návrh, který by vyhovoval oběma stranám, byl menší oříšek, ale následné problémy při stavbě utvrdili Tobiramu v názoru, že ta budova někomu zcela jistě spadne na hlavu.
"Chci s tebou něco probrat." vyrušil Tobiramu z přemýšlení známý a velmi nevítaný hlas. Byl to samozřejmě současný velitel Uchihů, se kterým ninja musel mluvit.

Cesty minulosti III: Čas se poučit 06

6. února 2019 v 13:48 | IceSun685 |  Cesty minulosti III: Čas se poučit
Byl to už druhý den od chvíle, kdy se Senju přestěhovali k Uchihům. Tobirama za tu dobu musel vyřešit jen jeden problém, který měl s Aratem. Tím problémem bylo, z čeho vlastně budou stavět budovy. Arata chtěl z kamene, tak jak to Uchihové dělali u chrámů, ale Tobirama zase trval na tom, že ze dřeva vzhledem k tomu, kolik mají použitelného materiálu. Ani jeden z nich ale nečekal, že bude muset každých pár minut řešit nějakou stížnost. Ať už to byli Senju, nebo Uchihové, tak byli schopní neustále přicházet s novými a novými problémy, které bylo třeba řešit v soukromí a tak chodil Tobirama i Arata každou chvíli do lesa, než se však vrátili, tak je obvykle čekal zase další problém. Jednou to byl ukradený kunai, potom se zase jeden ninja roztahoval do míst, které už mělo patřit druhému, a nakonec tu byl případ ukradnutého mimina, který se naštěstí vyřešil téměř okamžitě, když se zjistilo, že dítě měla jeho teta. Bylo v celku jedno, jestli šlo o Uchihy nebo Senju. Příslušníci obou klanů si jako zábavu našli vzájemné osočování a hádky. Díky tomu se ale Arata s Tobiramou dohodli alespoň na jedné věci. Očividně potřebovali nějaké místo na tyto rozhovory a tak bylo potřeba vybudovat jakousi hlavní budovu, která bude z kamene, jak chtěl Arata, zatímco zbytek budov postaví ze dřeva.

Basketbalová hlava 72

4. února 2019 v 6:36 | IceSun685 |  Basketbalová hlava
Ayme seděla v cukrárně u rozjedeného zákusku a mračila se na bratra, který před chvilkou naznačil, že to dá kvůli ní sežrat jejímu příteli, což byla rozhodně podpásovka.
"Netvař se tak naštvaně, když jsi s vydíráním sama začala." zabručel Yukio a pak tak nějak s povzdechem dodal: "Já osobně z toho taky radost nemám. Abys mi rozuměla, já mám tvého přítele docela rád. Samozřejmě ne tak jako ty, ale jako spoluhráče a snad i jako kamaráda. Je mi jasné, že nepochopíš vztah kapitána a senpaie s prvákem, který je také eso týmu, ale tak ve zkratce. I když ho občas s chutí nakopnu, tak to poslední, co chci, je mu záměrně kvůli tobě ubližovat. To ovšem neznamená, že to neudělám pokud to bude třeba."